Поиск по номеру телефона:
 

Результат по запросу: Чей номер 380637011137

Добавлено: 2020-04-21 (7273)
Источник: auto.ria.com
Автор: Женя
Регион \ Город: Винница
Найдено: Volkswagen Passat B5 + 1.6MPI 2002
Универсал • 5 дверей Пробег 184 тыс. км Двигатель 1.6 л (102 л.с. / 75 кВт) • Бензин Коробка передач Ручная / Механика Привод Передний Цвет Серый металликАвто Не фарбоване!! Свіжопригнане з Німеччини, 1000% розмитнене! Авто для тих, хто шукає цілий оригінальний пассат! без пробігу по Україні. Дуже збережене авто , куплено не у фірми, а у приватної особи! Версія рестайлінгова! В дуже хорошій комплектації! - 6 подушок безпеки - Клімат-контрол, - Електродзеракала - 2 склопідіймача - Підігріи сидінь - Бортовий компютер - Підігріви дзеркал - 2 ключа - ESP - Літня резина Continental в ідеальному стані !! Відмінний стан –це підтверджує стан салону, агрегатів (все рідне і з шильдиками заводу), кузова! Рестайлінгова версія! Всі стьокла включно з лобовим – рідні! Вся оптика – рідна (лінзові противотуманки)! Кузов ZZZ оцинковка (авто не ржавіє!!) Збережені всі заводськи захисні плівки, наклейки по кузову! Мотор самий простий і надійний у цій марці -1. 6 (мільйонник), динамічний, економний - заводиться з пів тику! Ідеальний для газу! Хто шукає дійсно хороше авто –Вам сюди! - БАМПЕРА У РІДНІЙ ФАРБІ! - ЖОДЕН БОЛТИК КУЗОВА - НЕ КРУТИВСЯ! - ВСЕ СКЛО РІДНЕ РАЗОМ З ЛОБОВИМ! - ОПТИКА ВСЯ РІДНЯ! - САЛОН В ІДЕАЛЬНОМПУ СТАНІ! - ПРОБІГ 184 тис РІДНИЙ! (ВСЕ ВИЩЕ ПЕРЕЩИСЛЕНЕ ПІДТВЕРДЖУЄ ЦЕ!! Руль заводській шегрені- не перешитий) Пропозиція для реальних покупців, які шукають не дешеву ціну, а авто дійсно в збереженому стані, реально не битий! Телефонувати з 9-00 до 21-00. Торг адекватний - ТІЛЬКИ БІЛЯ капоту!!
Добавлено: 2020-05-26 (195734)
Источник: auto.ria.com
Автор: Женя
Регион \ Город: Винница
Найдено: Volkswagen Passat B5 B5+ 1.6MPI IDEAL 2002
Авто Не фарбоване!! Свіжопригнане з Німеччини, 1000% розмитнене! Всі документи приготовленні для першої реєстраціїї (постановки на облік) Авто для тих, хто шукає цілий оригінальний пассат! без пробігу по Україні. Дуже збережене авто , куплено не у фірми, а у приватної особи! Версія рестайлінгова! В дуже хорошій комплектації! - 6 подушок безпеки - Клімат-контрол, - Електродзеракала - 2 склопідіймача - Підігріи сидінь - Бортовий компютер - Підігріви дзеркал - 2 ключа - ESP - Літня резина Continental в ідеальному стані !! Відмінний стан –це підтверджує стан салону, агрегатів (все рідне і з шильдиками заводу), кузова! Рестайлінгова версія! Всі стьокла включно з лобовим – рідні! Вся оптика – рідна (лінзові противотуманки)! Кузов ZZZ оцинковка (авто не ржавіє!!) Збережені всі заводськи захисні плівки, наклейки по кузову! Мотор самий простий і надійний у цій марці -1. 6 (мільйонник), динамічний, економний - заводиться з пів тику! Ідеальний для газу! Хто шукає дійсно хороше авто –Вам сюди! - БАМПЕРА У РІДНІЙ ФАРБІ! - ЖОДЕН БОЛТИК КУЗОВА - НЕ КРУТИВСЯ! - ВСЕ СКЛО РІДНЕ РАЗОМ З ЛОБОВИМ! - ОПТИКА ВСЯ РІДНЯ! - САЛОН В ІДЕАЛЬНОМПУ СТАНІ! - ПРОБІГ 184 тис РІДНИЙ! (ВСЕ ВИЩЕ ПЕРЕЩИСЛЕНЕ ПІДТВЕРДЖУЄ ЦЕ!! Руль заводській шегрені- не перешитий) Пропозиція для реальних покупців, які шукають не дешеву ціну, а авто дійсно в збереженому стані, реально не битий! Телефонувати з 9-00 до 21-00. Торг адекватний - ТІЛЬКИ БІЛЯ капоту!!
Добавлено: 2020-05-31 (220952)
Источник: auto.ria.com
Автор: Женя
Регион \ Город: Винница
Найдено: Volkswagen Golf V 1.4MPI IRYGINAL 2007
Українська реєстрація!! Свіжопригнане з Німеччини, без пробігу по Україні/ - 100% РІДНА ФАРБА! - ЛОБОВЕ РІДНЕ! - ЖОДЕН БОЛТИК ПО АВТО НЕ КРТИВСЯ! - РІДНИЙ- ПІДТВЕРДЖЕНИЙ ПРОБІГ! Авто не бите та не фарбоване. Все скло,– рідне! Оптика – рідна! Бампера в рідній фарбі! Жодна деталь кузова не крутилась і не знімлась! Мотор 1.4 MPI –ДУЖЕ НАДІЙНИЙ ТА РЄЗВИЙ (звичайний, простий, надійний атмосферник) – ідеальний для використання на газупрацює чітко, коробка вмикається чітко і плавно! Салон чистий доглянутий. Легендарне надійне авто, в збереженому стані. Стан салону, пластика, агрегатів та кузова – підтверджує оригінальність пробігу! 2 ключа. Авто дуже добре тримає дорогу і легко маневрує по місту. В німеччині останніх 8 років використовувалась жінкою у міському режимі. Авто вкладень не потребує. Кузов ZZZ оцинковка (авто не ржавіє!!) Авто в рідній фарбі. Ржавчина відсутня. Телефонувати з 9-00 до 21-00. Торг тільки біля капоту!
Добавлено: 2020-07-11 (246733)
Источник: auto.ria.com
Автор: Женя
Регион \ Город: Винница
Найдено: Skoda Octavia Tour 1.6 MPI GAZ 2006
Номер автомобиля: AB 8323 AE
Українська реєстрація!! Свіжопригнане авто, без пробігу по Україні/ В комплектації : - Кондиціонер - 2 склопідіймача - 6 Подушки безпеки - Електрозеркала - АБС - Парктронік - Рейлінги - Коректор фар - Підігрів дзеркал та скла - Лінзові противотуманки - Сервісна книга - 100% РІДНА ФАРБА! - Додаткова антикорозійна обробка! - ЖОДЕН БОЛТИК ПО АВТО НЕ КРТИВСЯ! - РІДНИЙ- ПІДТВЕРДЖЕНИЙ ПРОБІГ! - Збережені усі заводські захисні наклейки на порогах і арках!!! - Титани оригінал r-16 - Резина Сontinental Сontipremium Сontact 5 грудень 2017 року –стан нової! Авто не бите та не фарбоване. Все скло, – рідне! Оптика – рідна! Бампера в рідній фарбі! Жодна деталь кузова не крутилась і не знімлась! Мотор 1.6 MPI –ДУЖЕ НАДІЙНИЙ ТА РЄЗВИЙ (звичайний, простий, надійний атмосферник) – ідеальний для використання на газу-працює чітко, коробка вмикається чітко і плавно! Встановаленно газову установку преміум рівня – LOVATO!( росхід 8л/100 км по трассі 10л/100 км по місту) Салон чистий доглянутий. Легендарне надійне авто, в збереженому стані. Стан салону, пластика, агрегатів та кузова – підтверджує оригінальність пробігу! 2 ключа. Авто дуже добре тримає дорогу і легко маневрує по місту.За кордоном останніх 8 років було в одних руках (другий власник) – співробітника автосервісу, відповідно авто має прозору історію і обслужено ідеально до дрібниць. Додатково оброблено повністю антикорозією на офіційній станції. Ексклюзивне авто- в ексклюзивному стані! Покупкою будете задоволені. ЧЕСНЕ АВТО! Авто вкладень не потребує. Кузов 1Z оцинковка (авто не ржавіє!!) Авто в рідній фарбі. Ржавчина відсутня. Телефонувати з 9-00 до 21-00. АРГУМЕНТОВАНИЙ Торг тільки біля капоту!
Добавлено: 2020-07-19 (252691)
Источник: auto.ria.com
Автор: Женя
Регион \ Город: Винница
Найдено: Skoda Octavia Tour 1.6 MPI GAZ 2008
Українська реєстрація!! Свіжопригнане авто, без пробігу по Україні В комплектації : - Кондиціонер - 2 склопідіймача - 6 Подушки безпеки - Електрозеркала - АБС - Коректор фар - Підігрів дзеркал та скла - Сервісна книга - 100% РІДНА ФАРБА! - ЖОДЕН БОЛТИК ПО АВТО НЕ КРТИВСЯ! - РІДНИЙ- ПІДТВЕРДЖЕНИЙ ПРОБІГ! - Збережені усі заводські захисні наклейки на порогах і арках!!! Авто не бите та не перефарбоване(косметичний підкрас капоту і бампера від сколів, без шпаклівки, без зняття, всі пройоми і кріплення рідні). Все скло, – рідне(НАВІТЬ ЛОБОВЕ)! Оптика – рідна! Жодна деталь кузова не крутилась і не знімлась! Мотор 1.6 MPI –ДУЖЕ НАДІЙНИЙ ТА РЄЗВИЙ (звичайний, простий, надійний атмосферник) – ідеальний для використання на газу-працює чітко, коробка вмикається чітко і плавно! Встановаленно газову установку преміум рівня – LOVATO!( росхід 8л/100 км по трассі 10л/100 км по місту) Салон чистий доглянутий. Легендарне надійне авто, в збереженому стані. Стан салону, пластика, агрегатів та кузова – підтверджує оригінальність пробігу! 3 ключа. Авто дуже добре тримає дорогу і легко маневрує по місту.За кордоном останніх 7 років було в одних руках (другий власник) – вчителя, відповідно авто має прозору історію і обслужено ідеально до дрібниць. Покупкою будете задоволені. ЧЕСНЕ АВТО! Авто вкладень не потребує. Кузов 1Z оцинковка (авто не ржавіє Ржавчина відсутня. Телефонувати з 9-00 до 21-00. АРГУМЕНТОВАНИЙ Торг тільки біля капоту!
Добавлено: 2020-07-19 (252692)
Источник: auto.ria.com
Автор: Женя
Регион \ Город: Винница
Найдено: Volkswagen Golf Plus MPI IDEAL 2005
Українська реєстрація!! Свіжопригнане авто, без пробігу по Україні - 90% РІДНА ФАРБА! (підкрашувались канти передніх арок, деталі не знімались, шпаклів нема, 1000% без дтп) - ЛОБОВЕ РІДНЕ! - ЖОДЕН БОЛТИК ПО АВТО НЕ КРУТИВСЯ! - РІДНИЙ- ПРОБІГ! (Ремінь ГРМ мінявся при 184 тис.) Авто не бите та не фарбоване. Все скло,– рідне!(НАВІТЬ ЛОБОВЕ) Оптика – рідна! Бампера в рідній фарбі! Жодна деталь кузова не крутилась і не знімлась! Мотор 1.4 MPI –ДУЖЕ НАДІЙНИЙ ТА РЄЗВИЙ (звичайний, простий, надійний атмосферник) – ідеальний для використання на газу, працює чітко, коробка вмикається чітко і плавно! Салон чистий доглянутий. Легендарне надійне авто, в збереженому стані. Стан салону, пластика, агрегатів та кузова – підтверджує оригінальність пробігу! 2 ключа. Авто дуже добре тримає дорогу і легко маневрує по місту. За кордоном останніх 10 років використовувалась жінкою у міському режимі. Авто вкладень не потребує. Кузов ZZZ оцинковка (авто не ржавіє!!) Повністю ціле авто.ДУЖЕ ГАРНИЙ НАСИЧЕНИЙ, РІДКІСНИЙ КОЛІР! Ржавчина відсутня. Телефонувати з 9-00 до 21-00. Торг тільки біля капоту!
Добавлено: 2020-07-23 (253914)
Источник: auto.ria.com
Автор: Женя
Регион \ Город: Винница
Найдено: Volkswagen Passat B5 1.6MPI ORYGINAL 2003
Українська реєстрація!! Свіжопригнане, без пробігу по Україні В дуже хорошій комплектації : - КЛІМАТ - 4 склопідіймача - 6 Подушки безпеки - Електрозеркала - АБС - Коректор фар - Підігрів дзеркал та скла - Бортовий компютер – - Лінзові противотуманки - Підігріви сидінь - Систама ESP - РІДНА ФАРБА! - ЖОДЕН БОЛТИК ПО АВТО НЕ КРУТИВСЯ! - РІДНИЙ- ПІДТВЕРДЖЕНИЙ ПРОБІГ! - Заводськы титани R-15 - Збережені усі заводські захисні наклейки на порогах і арках!!! Авто не бите та не фарбоване. Все скло, – рідне! Оптика – рідна! Бампера в рідній фарбі! Жодна деталь кузова не крутилась і не знімлась! Мотор 1.6 MPI –ДУЖЕ НАДІЙНИЙ ТА РЄЗВИЙ (звичайний, простий, надійний атмосферник) – ідеальний для використання на газу-працює чітко, коробка вмикається чітко і плавно! Салон чистий доглянутий. Легендарне надійне авто, в збереженому стані. Стан салону, пластика, агрегатів та кузова – підтверджує оригінальність пробігу! 2 ключа. Авто дуже добре тримає дорогу і легко маневрує по місту. Ексклюзивне авто- в ексклюзивному стані! Авто вкладень не потребує. Кузов ZZZ оцинковка (авто не ржавіє!!). Ржавчина відсутня. Телефонувати з 9-00 до 21-00. Торг тільки біля капоту!
Добавлено: 2020-07-24 (261069)
Источник: auto.ria.com
Автор: Женя
Регион \ Город: Винница
Найдено: Volkswagen Golf Plus MPI IDEAL 2005
Українська реєстрація!! Свіжопригнане авто, без пробігу по Україні - 90% РІДНА ФАРБА! (підкрашувались канти передніх арок, деталі не знімались, шпаклів нема, 1000% без дтп) - ЛОБОВЕ РІДНЕ! - ЖОДЕН БОЛТИК ПО АВТО НЕ КРУТИВСЯ! - РІДНИЙ- ПРОБІГ! (Ремінь ГРМ мінявся при 184 тис.) Авто не бите та не фарбоване. Все скло, – рідне!(НАВІТЬ ЛОБОВЕ) Оптика – рідна! Бампера в рідній фарбі! Жодна деталь кузова не крутилась і не знімлась! Мотор 1.4 MPI –ДУЖЕ НАДІЙНИЙ ТА РЄЗВИЙ (звичайний, простий, надійний атмосферник) – ідеальний для використання на газу, працює чітко, коробка вмикається чітко і плавно! Салон чистий доглянутий. Легендарне надійне авто, в збереженому стані. Стан салону, пластика, агрегатів та кузова – підтверджує оригінальність пробігу! 2 ключа. Авто дуже добре тримає дорогу і легко маневрує по місту. За кордоном останніх 10 років використовувалась жінкою у міському режимі. Авто вкладень не потребує. Кузов ZZZ оцинковка Повністю ціле авто.ДУЖЕ ГАРНИЙ НАСИЧЕНИЙ, РІДКІСНИЙ КОЛІР!
Добавлено: 2020-08-18 (327406)
Источник: auto.ria.com
Автор: Женя
Регион \ Город: Винница
Найдено: Volkswagen Golf Plus MPI NE KRASHEN 2005
Номер автомобиля: AB 7160 HK
Українська реєстрація!! Свіжопригнане авто, без пробігу по Україні - 90% РІДНА ФАРБА! (підкрашувались канти передніх арок, деталі не знімались, шпаклів нема, 1000% без дтп) - ЛОБОВЕ РІДНЕ! - ЖОДЕН БОЛТИК ПО АВТО НЕ КРУТИВСЯ! - РІДНИЙ- ПРОБІГ! (Ремінь ГРМ мінявся при 184 тис.) Авто не бите та не фарбоване. Все скло, – рідне!(НАВІТЬ ЛОБОВЕ) Оптика – рідна! Бампера в рідній фарбі! Жодна деталь кузова не крутилась і не знімлась! Мотор 1.4 MPI –ДУЖЕ НАДІЙНИЙ ТА РЄЗВИЙ (звичайний, простий, надійний атмосферник) – ідеальний для використання на газу, працює чітко, коробка вмикається чітко і плавно! Салон чистий доглянутий. Легендарне надійне авто, в збереженому стані. Стан салону, пластика, агрегатів та кузова – підтверджує оригінальність пробігу! 2 ключа. Авто дуже добре тримає дорогу і легко маневрує по місту. За кордоном останніх 10 років використовувалась жінкою у міському режимі. Авто вкладень не потребує. Кузов ZZZ оцинковка Повністю ціле авто.ДУЖЕ ГАРНИЙ НАСИЧЕНИЙ, РІДКІСНИЙ КОЛІР!
Добавлено: 2020-08-24 (343202)
Источник: www.olx.ua
Автор: Евгений
Регион \ Город: Винница, Винницкая область, Ленинский
Найдено: СВЕЖОПРИГНАН! ! Volkswagen GOLF PLUS 5 1.4mpi Идеал!
Українська реєстрація!! Свіжопригнане авто, без пробігу по Україні - 90% РІДНА ФАРБА! (підкрашувались канти передніх арок, деталі не знімались, шпаклів нема, 1000% без дтп) - ЛОБОВЕ РІДНЕ! - ЖОДЕН БОЛТИК ПО АВТО НЕ КРУТИВСЯ! - РІДНИЙ- ПРОБІГ! (Ремінь ГРМ мінявся при 184 тис.) Авто не бите та не фарбоване. Все скло,– рідне!(НАВІТЬ ЛОБОВЕ) Оптика – рідна! Бампера в рідній фарбі! Жодна деталь кузова не крутилась і не знімлась! Мотор 1.4 MPI –ДУЖЕ НАДІЙНИЙ ТА РЄЗВИЙ (звичайний, простий, надійний атмосферник) – ідеальний для використання на газу, працює чітко, коробка вмикається чітко і плавно! Салон чистий доглянутий. Легендарне надійне авто, в збереженому стані. Стан салону, пластика, агрегатів та кузова – підтверджує оригінальність пробігу! 2 ключа. Авто дуже добре тримає дорогу і легко маневрує по місту. За кордоном останніх 10 років використовувалась жінкою у міському режимі. Авто вкладень не потребує. Кузов ZZZ оцинковка (авто не ржавіє!!) Повністю ціле авто.ДУЖЕ ГАРНИЙ НАСИЧЕНИЙ, РІДКІСНИЙ КОЛІР! Ржавчина відсутня.
Добавлено: 2020-09-30 (432446)
Источник: www.olx.ua
Автор: Евгений
Регион \ Город: Винница, Винницкая область, Ленинский
Найдено: Диски 5/100/15 skoda/Wolkswagen Шкода фольцваген
Оригинальные диски Volkswagen/ Skoda Подходят для моделей: Golf 4, шкода октавия Тур, Состояние на фото. Не вареные, не катаные, не ржавые, не крашеные. Только из Германии. ET38 Цена указана за 1 ШТ Пересылка возможна только по предоплате на доставку в оба конца. КОМПЛЕКТ 4999грн.( торг символический - на пересылку) Есть резина комплекты отдельно зима или лето 2800-3400 грн в зависимости от остатка протектора (6-7 мм) ЕСТЬ ВЫБОР РЕЗИНЫ ЗИМНЕЙ/ЛЕТНЕЙ К НИМ
Добавлено: 2020-10-25 (457146)
Источник: www.olx.ua
Автор: Евгений
Регион \ Город: Винница, Винницкая область, Ленинский
Найдено: Резина комплект зима 195 65 15 Continental из Германии, 85% остататок!
Только из Германии. Без пробега по Украине. Резина комплект Continental Contiwintercontact TS850 -Остаток 85%. (состояние идеальное ) Износ равномерный. Без повреждений. Цена -850грн/шт -комплект 3400 грн (цена такой же новой в магазине -1600грн/шт) Есть выбор резины в данном размере как и пара так и комплект - смотрите мои обьявления Также есть Диски оригинальные железяки 5 112 ET37-47 -подходят почти на всю группу ВАГ VW CADDY VW PASSAT 5-7 VW GOLF 5-7 VW TOURAN SKODA OCTAVIA A5 Диски 350 -400грн/шт - комплект 1400-1600 грн
Отзывов на владельца номер телефона (063)701-11-37 нет