Поиск по номеру телефона:
 

Результат по запросу: Чей номер 380679020000

Добавлено: 2020-08-03 (286936)
Источник: www.olx.ua
Автор: Виталий
Регион \ Город: Львов, Львовская область, Галицкий
Найдено: Оренда приміщення магазину 20 кв.м. Торговий Центр Добробут.
Сдам в долгосрочную аренду магазин 20 кв.м. расположен на центральной площади на рынке " Добробут " прямо на главном входе. Центр города, 100м от Львовского театра оперы и балета, Шесть больших витрин, широкий вход в помещение, возможность подъезда автотранспорта. Большой трафик. Самая высокая проходимость покупателей в г. Львове. Смотрите все мои объявления!!! .
Добавлено: 2020-10-04 (435016)
Источник: www.olx.ua
Автор: Виталий
Регион \ Город: Львов, Львовская область, Галицкий
Найдено: Решетка радиатора Мерседес 221 дистроник оригинал
Решетка радиатора Мерседес 221 оригинал с дистроником б/у оригинал
Добавлено: 2020-10-08 (442536)
Источник: www.olx.ua
Автор: Віталій
Регион \ Город: Львов, Львовская область, Железнодорожный
Найдено: Продаж оренда будинку в центрі Львова, вул. Романчука, 2.
Продам або здам в оренду будинок в центрі Львова площею 800 кв.м..Будинок періоду Австрійської імперії (1889 рік). При реконструкції (2008-2010 р.р.) в будинку збережено фасад австро-угорського періоду, автентичні дерев‘яні сходи і т.д. В будинку проведено повну реконструкцію з залізобетонним перекриттям усіх поверхів при цьому архітекторами витримано автентичність архітектури австо-угорського періоду Львова, відреставровані балкони та тераси, передбачено сучасне енергозбереження, сучасні комунікації, алюмінієвий дах, секційне опалення, є внутрішній дворик, два входи.Загальна функціональна площа — 800 кв.м., Складається з 5 поверхів, включаючи повноцінний сухий автентичний цоколь (підігрів підлоги), з відповідною висотою стелі, аркової конструкціі, клінкерною автентичною відреставрованою австрійською цеглою. Приміщення різної площі та конфігурації, що дає можливість швидкого перепланування використання їх під різні бізнес проекти інвестора. Комунікації  Зона паркування поруч з будинком;  Освітлення та відеоспостереження;  Автономне газове та електричне опалення;  Споживча потужність електроенергії 50 кВт;  Вода, каналізація, кондиціювання;  Охоронна сигналізація, протипожежна сигналізація, контроль доступу;  Внутрішня локальна телефонна мережа;  Якісна будівля високого класу Дивіться всі мої оголошення! .
Добавлено: 2020-12-01 (481325)
Источник: www.olx.ua
Автор: Виталий
Регион \ Город: Львов, Львовская область, Галицкий
Найдено: Оренда торгового місця, кіоску, буди ринок Краківський центральна алея
Здам в довготривалу оренду торгове місце (буда) вільного призначення розташоване прямо на центральній алеї на ринку " Краківський " на головному вході в ринок. Також є торгове місце в приміщенні " старого цеху " теж прямо на вході. Великий трафік. Ринок знаходиться в самому центрі м. Львова, в 500 м від Оперного театру. Дивіться всі мої оголошення!!!
Отзывов на владельца номер телефона (067)902-00-00 нет