Поиск по номеру телефона:
 

Результат по запросу: Чей номер 380950019389

Добавлено: 2020-08-18 (327732)
Источник: www.olx.ua
Автор: Мария
Регион \ Город: Винница, Винницкая область, Замостянский
Найдено: Чистопородные CARNICA Винтерсбах, Тройзек, Скленар з Німеччини
Реалізуємо з травня по вересень продуктивні, плідні мічені, чистопородні Матки КАРНІКИ , 2020 виводу. Лінії КАРНІКИ - Тройзек і Скленар . {Порода Карника: - медоносна - не ройлива - високопродуктивна матка - численні родини - адаптована до низьких температур - добре використовує будь-який медонос. Мінімальне замовлення від 1 пчеломаткі . мітимо синім кольором , неконтрольованого спарювання . Відправка в пластикових клітинах з канди . Коротко З приводу підсадки . Частенько нам це питання задають. Подсадка займає 3 - 7 дня. Варіанти випуску: 1. Помістити матку на добу в вулик. Потім відкрити клітинку і випустити матку в сім'ю , спостерігаючи за прийманням; 2. Розмістити матку в клітинці на ніч в вулик. Потім звільнити доступ до канди і знову розмістити в сім'ю . Через деякий час Бджоли з'їдять канди і випустять матку. Прийнято вважати, що розподілом в сім'ї займається молодняк , то і «приймати» буде вона. Гірше , якщо це буде льотна. Процес приймання буде складніше. Відправка робиться усюди де є Нова Пошта.
Добавлено: 2020-08-18 (327733)
Источник: www.olx.ua
Автор: Маша
Регион \ Город: Полтава, Полтавская область
Найдено: "Карніка" плідні з репродуктора с Европы
Є в нас до вересня продуктивні, плідні, чистокровні Бджоломатки Карніки, 2020 виводу. Лінії КАРНІКИ - Тройзек 1075. { КАРНІКА : медоносна, неройлива, відмінно сіє черву (від верху до низу). Адаптована до зимівлі в нашому регіоні. Бджоломатки сіє близько 1800 - 2500 яєць / день. Хоботок на 0,3 мм довший, ніж у Карпатки. Відправлення від 1 пчеломаткі . Матки позначені - обов'язково, неконтрольованого спарювання . Відправка в пересильних клітинках з канди . З приводу підсадки матки в родину. Частенько нам це питання задають. Процес підсадки займає 3 - 7 дня. Варіанти випуску: 1. Розмістити матку в клітинці на добу в вулик. Потім просто відкрити клітинку , випустити матку , стежачи як бджола бере її ; 2. Розмістити матку в клітинці на добу в вулик. Через добу відкрити доступ до канди і знову розмістити в вулик. Бджоли з'їдять канди і випустять матку. Прийнято вважати, що плануванням в вулику займається молода бджола, то і «приймати» буде вона. Найгірше, коли це буде льотна. Приймання буде проходити складніше. Відправка можлива усюди де є Нова Пошта.
Добавлено: 2020-08-18 (328206)
Источник: www.olx.ua
Автор: Мария
Регион \ Город: Николаев, Николаевская область, Центральный
Найдено: Первая репродукція Карніка Sclenar, Perner, Peschetz с Германии
Реалізуємо до вересня якісні, плідні та перевірені на засів чистопородні Бждолині матки Карніки, 2020 року.Лінії породи : Тройзек і Скленар . { Карника: медоносна, неройлива, відмінно сіє черву (від верху до низу). Адаптована до зимівлі в нашому регіоні. Матка сіє близько 1800 - 2500 яєць / день. Хоботок на 0,3 мм довший, ніж у Карпатки. Відправлення від 1 матки. мітимо синім кольором , природного обльоту. Відправка в пластикових клітинах з канди . Коротко З приводу підсадки . Частенько нам це питання задають. Процес підсадки займає 3 - 7 дня. Варіанти випуску: 1. Розмістити матку в клітинці на ніч в вулик. Потім просто відкрити клітинку і випустити матку в сім'ю , спостерігаючи за прийманням; 2. Розмістити матку в клітинці на добу в вулик. Через добу звільнити доступ бджолам до канди і знову розмістити в вулик. Бджоли виберуть канди і випустять матку. Прийнято вважати, що плануванням в вулику займається молода бджола, то і «приймати» буде вона. Гірше , якщо це буде льотна. Процес приймання буде складніше. Відправка можлива усюди де є Нова Пошта.
Добавлено: 2020-08-18 (328208)
Источник: www.olx.ua
Автор: Марія
Регион \ Город: Чернигов, Черниговская область
Найдено: "Карника" F-1 Винтерсбах, Пешец , Тройзек , Скленар
Є в нас з травня по вересень якісні, плідні та перевірені на засів чистокровні Матки КАРНІКИ , 2020 виводу. Лінії : Пешец і Вінтерсбах . { КАРНІКА : - медоносна - не ройлива - високопродуктивна матка - численні родини - адаптована до низьких температур - добре використовує будь-який медонос. Мінімальне замовлення від 1 пчеломаткі . мітимо синім кольором , природного обльоту. Відправляємо в пластикових клітинах з канди . Кілька слів З приводу підсадки . Частенько нам це питання задають. Подсадка займає від 3 до 7 днів . Варіанти випуску: 1. Помістити матку на ніч в вулик. Потім просто і випустити матку в сім'ю , стежачи як бджола бере її ; 2. Помістити матку на ніч в вулик. Потім звільнити доступ до канди і знову помістити в сім'ю . Через деякий час Бджоли з'їдять корм і випустять матку. Вважається, що розподілом в вулику займається молода бджола, то найімовірніше, матку зустрічатиме саме вона . Найгірше, якщо це буде льотна. Процес приймання буде складніше. Відправка можлива в будь-який регіон України та закордон.
Добавлено: 2020-08-18 (329132)
Источник: www.olx.ua
Автор: Марія
Регион \ Город: Херсон, Херсонская область
Найдено: Перевірені на засів Пчелиные матки,матки Карника от Georg Mach
Є в нас з травня по вересень якісні, плідні мічені, чистокровні Бждолині матки Карніки, 2020 року.Лінії породи : Вінтерсбах . { Карника: медоносна, неройлива, відмінно сіє черву (від верху до низу). Адаптована до зимівлі в нашому регіоні. Бджоломатки сіє порядку 1800 - 2500 яєць / день. Хоботок на 0,3 мм довший, ніж у Карпатки. Мінімальне замовлення від 1 пчеломаткі . мітимо - обов'язково, неконтрольованого спарювання . Відправка в пластикових клітинах з канди . Коротко З приводу підсадки матки в родину. Часто нам це питання задають. Подсадка займає від 3 до 7 днів . Варіанти випуску: 1. Помістити матку на ніч в вулик. Потім , випустити матку , стежачи як бджола бере її ; 2. Розмістити матку в клітинці на ніч в вулик. Через добу відкрити доступ до канди і знову помістити в сім'ю . Бджоли з'їдять канди і випустять матку. Вважається, що плануванням в сім'ї займається молодняк , то найімовірніше, матку зустрічатиме саме вона . Гірше , якщо це буде льотна. Процес приймання буде складніше. Відправка робиться усюди де є Нова Пошта.
Добавлено: 2020-08-18 (329133)
Источник: www.olx.ua
Автор: Мария
Регион \ Город: Ахтырка, Сумская область, Ахтырский район
Найдено: "Карника" з Німеччини от Georg Mach 2020
Реалізуємо з травня по вересень високоякісні, плідні, чистокровні Бджоломатки КАРНІКИ, 2020 виводу. Лінії породи КАРНІКА : Пешец . { Бджола Карника: медоносна, неройлива, відмінно сіє черву (від верху до низу). Адаптована до зимівлі в нашому регіоні. Бджоломатки сіє близько 1800 - 2500 яєць в день . Хоботок на 0,3 мм довший, ніж у Карпатки. Відправлення від 1 пчеломаткі . мітимо синім кольором , природного обльоту. Відправка в пластикових клітинах . Кілька слів З приводу підсадки матки в родину. Частенько це питання задають. Процес підсадки займає від 3 до 7 днів . Варіанти випуску: 1. Помістити матку на ніч в вулик. Потім відкрити клітинку і випустити матку в сім'ю , спостерігаючи за прийманням; 2. Помістити матку на ніч в вулик. Потім звільнити доступ до канди і знову розмістити в сім'ю . Через деякий час Бджоли виберуть канди і випустять матку. Прийнято вважати, що розподілом в сім'ї займається молодняк , то і «приймати» буде вона. Гірше , коли це буде льотна. Приймання буде проходити складніше. Відправка робиться в будь-який регіон України та закордон.
Добавлено: 2020-08-18 (329609)
Источник: www.olx.ua
Автор: Маша
Регион \ Город: Винница, Винницкая область, Замостянский
Найдено: Пчеломатки,матки "Карніка" Troiseck,Sclenar
Реалізуємо якісні, плідні мічені, чистопородні Матки КАРНІКИ , 2020 року. Лінії : Пешец і Вінтерсбах . { Бджола Карника: - медоносна - не ройлива - високопродуктивна матка - численні родини - адаптована до низьких температур - добре використовує будь-який медонос. Мінімальне замовлення від 1 матки. мітимо - обов'язково, природного обльоту. Відправляємо в пластикових клітинах . З приводу підсадки матки в родину. Частенько це питання задають. Процес підсадки займає 3 - 7 дня. Варіанти випуску: 1. Розмістити матку в клітинці на добу в вулик. Потім відкрити клітинку і випустити матку в сім'ю , спостерігаючи за прийманням; 2. Помістити матку на ніч в вулик. Потім відкрити доступ до канди і знову розмістити в вулик. Бджоли виберуть корм і випустять матку. Прийнято вважати, що плануванням в вулику займається молодняк , то найімовірніше, матку зустрічатиме саме вона . Гірше , коли це буде льотна. Процес приймання буде складніше. Відправка робиться в будь-який регіон України та закордон.
Добавлено: 2020-08-18 (330075)
Источник: www.olx.ua
Автор: Марія
Регион \ Город: Сумы, Сумская область
Найдено: Пчелиные матки CARNICA с Австрии 2020 года
Реалізуємо з травня по вересень високоякісні, плідні мічені, чистопородні Бджоломатки КАРНІКИ , 2020 виводу. Лінії породи КАРНІКА - Пешец і Скленар . { КАРНІКА : медоносна, неройлива, відмінно сіє черву (від верху до низу). Адаптована до зимівлі в нашому регіоні. Матка сіє близько 1800 - 2500 яєць / день. Хоботок на 0,3 мм довший, ніж у Карпатки. Мінімальне замовлення від 1 матки. мітимо синім кольором , природного обльоту. Відправляємо в пластикових клітинах з канди . Коротко З приводу підсадки матки в родину. Частенько це питання задають. Процес підсадки займає від 3 до 7 днів . Варіанти випуску: 1. Помістити матку на добу в вулик. Потім просто відкрити клітинку , випустити матку , спостерігаючи за прийманням; 2. Помістити матку на ніч в вулик. Потім звільнити доступ бджолам до канди і знову помістити в вулик. Бджоли виберуть корм і випустять матку. Вважається, що плануванням в сім'ї займається молодняк , то і «приймати» буде вона. Найгірше, коли це буде льотна. Процес приймання буде складніше. Відправка можлива усюди де є Нова Пошта.
Добавлено: 2020-08-18 (330547)
Источник: www.olx.ua
Автор: Маша
Регион \ Город: Мена, Черниговская область, Менский район
Найдено: КАРНІКА Скленар, Винтерсбах , Пешец от Perner Здоровые
Є в нас з травня по вересень високоякісні, плідні, чистопородні Бджоломатки КАРНІКИ, 2020 року.Лінії породи : Тройзек . { КАРНІКА : медоносна, неройлива, відмінно сіє черву (від верху до низу). Адаптована до зимівлі в нашому регіоні. Бджоломатки сіє порядку 1800 - 2500 яєць в день . Хоботок на 0,3 мм довший, ніж у Карпатки. Мінімальне замовлення від 1 пчеломаткі . Матки позначені синім кольором , неконтрольованого спарювання . Відправка в пересильних клітинках . Коротко З приводу підсадки матки в родину. Часто нам це питання задають. Процес підсадки займає від 3 до 7 днів . Варіанти випуску: 1. Розмістити матку в клітинці на ніч в вулик. Потім просто відкрити клітинку , випустити матку , спостерігаючи за прийманням; 2. Розмістити матку в клітинці на ніч в вулик. Потім відкрити доступ бджолам до канди і знову розмістити в сім'ю . Бджоли з'їдять корм і випустять матку. Вважається, що розподілом в вулику займається молодняк , то і «приймати» буде вона. Найгірше, коли це буде льотна. Процес приймання буде проходити складніше. Відправка можлива усюди де є Нова Пошта.
Отзывов на владельца номер телефона (095)001-93-89 нет