Поиск по номеру телефона:
 

Результат по запросу: Чей номер 380950060205

Добавлено: 2020-08-03 (286203)
Источник: www.olx.ua
Автор: Павло
Регион \ Город: Славянск, Донецкая область, Славянский район
Найдено: 2020 г. F.1 (Бджоломатки) В любое время
Можемо Вам запропонувати плідні і мічені бджолині матки КАРНІКА F1! Бджоли своєчасно обробляються . У раціоні бджіл присутній вітамінна підгодівля. Обліт відбувається на місцевому Трутні. Приймаю заявки на маток з травня по вересень . Відправка маток без передоплати !!! Умови доставки : Новою Поштою або УкрПоштою . Терміни доставки по всій Україні : протягом 3 днів . Оплата можлива : накладений платіж , Карту. Передоплата не обов'язкова. У разі загибелі матки , як вчинити - надається відео або фотофіксація, після чого відбувається компенсація. Переконливе прохання! Якщо виникли питання або бажання замовити матки - телефонуйте, на смс не відповідаємо. Вдячні Вам за розуміння!
Добавлено: 2020-08-03 (287342)
Источник: www.olx.ua
Автор: Павел
Регион \ Город: Першотравенск, Днепропетровская область
Найдено: Бджолині матки Всем желающим. Реально Карніка Тройзек В наличии
Пропонуємо і рекомендуємо молоді, плідні, мічені матки Карника F1-2020 року ! На пасіці проводиться своєчасна протикліщове обробка та ін. Захворюваня . На точці знаходиться необхідне трутового фону КАРНІКА . Приймаю заявки на бджоломаток з травня по вересень . Оплата за маток в момент отримання в відділенні перевізника !!! Умови доставки - Новою Поштою або УкрПоштою . Орієнтовні терміни доставки по Україні : 3 дні . Оплата можлива - накладений платіж або на карту . Передоплата не обов'язкова. У разі загибелі матки , що Ви повинні зробити - надається відео або фотофіксація, після чого відбувається компенсація. Переконливе прохання! Якщо виникли питання або бажання замовити матки - телефонуйте, на смс не відповідаємо. Вдячні Вам за розуміння!
Добавлено: 2020-08-03 (288433)
Источник: www.olx.ua
Автор: Павел
Регион \ Город: Градижск, Полтавская область, Глобинский район
Найдено: Сейчас (Пчеломатки) 2020 г Отправим
Можемо Вам запропонувати плідні матки КАРНІКА-2020 року, F1 ! Бджоли своєчасно обробляються . На точці знаходиться необхідне трутового фону КАРНІКА . Приймаємо замовлення на маток з травня по вересень . БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ !!! Доставка : Новою Поштою або УкрПоштою . Терміни доставки по всій Україні - 3 дні . Оплата : При отриманні (накладений платіж) або на карту . Передоплата не обов'язкова. Якщо матка до Вас не доїхала живою , Вам необхідно - надається відео або фотофіксація, після чого відбувається компенсація. Переконливе прохання! Якщо виникли питання або бажання замовити матки - телефонуйте, на смс не відповідаємо. Вдячні Вам за розуміння!
Отзывов на владельца номер телефона (095)006-02-05 нет