Поиск по номеру телефона:
 

Результат по запросу: Чей номер 380950060371

Добавлено: 2020-07-26 (264518)
Источник: www.olx.ua
Автор: Елена
Регион \ Город: Петрово, Крым (АРК), Белогорский район
Найдено: Матки от украинских матководов. Apis Mellifera Carpatica (Карпатка)
Приймаю замовлення на покупку селекційних, молодих, мічених синім кольором Бджоломаток - порода Карпатка тип: "Вучківський" . Виведена в 2020р. У виводі маток я приблизно 20 років! У мене Власна Є Пасіка, а так само нуклеусний парк . Щороку відправляю бджолиних маток з квітень - вересень. Завжди пересилаю За встановленими нормами в спеціальних клітинах . Бджоли Карпатської породи прославилися завдяки таким якостям : - ранній розвиток - робочі особи швидко розвиваються - відмінні показники по медозбору - невисока ройлівость - висока виживання в будь-яких погодних умовах висока плодючість бджолиної матки Навесні Применяю натуральні підгодівлі для Розвитку. Ціна плідної матки - від 100 грн Неплодкі - до 100 грн Актуальні ціни уточнюйте по телефону. Ціна на маток залежить від кол-ва і сезону . На материнку є документи і морфометрія відправлю Відправляю Новою Поштою без передоплати . Орієнтовні терміни доставки - до 3-х днів. Відправляємо по всій Україні готовий відповісти на додаткові Питання по телефону.
Добавлено: 2020-07-26 (264519)
Источник: www.olx.ua
Автор: Олена Гаврикова
Регион \ Город: Подгородное, Днепропетровская область, Днепровский район
Найдено: Матка пчелиная Apis Mellifera Carpatica (Карпатка)
Приму замовлення на придбання селекційних, молодих і мічених маркером Бджоломаток - порода Карпатка вучківський . Вивод 2020р. У Матководстві я приблизно 20 років! У мене пасіка. Реалізація бджіл Проводиться з квітень - вересень. Пересилаю За встановленими нормами В пересильних клітинках . Бджоли Карпатської породи славляться завдяки таким якостям : - ранній розвиток - сім'ї швидко розвиваються - хороша виживання в будь-яких погодних умовах - невисока ройлівость - хороший медозбір висока репродуктивність бджолиної матки Використовую натуральні підгодівлі для Раннього Розвитку. Плодная матки - від 100 грн Неплідні матки - до 100 грн Ціни можуть меняться- телефонуйте. Ціни на маток залежать від сезону і кількості. На Материнські матки є документи Відправлю Відправляю Новою Поштою без передоплати . Прімерні терміни доставки - до 3-х днів. Відправляємо по всій Україні готовий відповісти на Ваші Питання по телефону.
Добавлено: 2020-07-26 (264521)
Источник: www.olx.ua
Автор: Олена Гаврикова
Регион \ Город: Новомиргород, Кировоградская область, Новомиргородский район
Найдено: Выводим Карпатку. Порода пчел, проверенная годами. Пчеломатка Карпатка
Приймаю замовлення на покупку племінних, запліднених, молодих, мічених синім кольором бджолиних маток - порода Карпатка вучківський . Вивод 2020. У матковиводних справі близько 20 років! У мене Власна Є пасіка. Здійснюю відправки бджіл з травня по вересень місяць . Пересилаю згідно з прийнятими стандартами В пересильних клітинках . Бджоли Карпатської породи прославилися завдяки саме таким якостям: - ранній веснянний розвиток - робочі особи швидко розвиваються - невисока ройлівость - відмінна виживання в будь-яких погодних умовах - дуже мірні - саме це властивість робить їх такими популярними - хороший медозбір Використовую білкові підгодівлі для весняного Раннього Розвитку. Ціна плідної матки - від 100 грн Неплодкі - до 100 грн Актуальні ціни уточнюйте по телефону. Ціни на маток залежать від сезону і кількості. На материнку є морфометрія Можу відправити Відправляю Новою Поштою без передоплати . Прімерні терміни доставки - до 3-х днів. Відправляємо по всій Україні Телефонуйте, готовий відповісти на Ваші Питання по телефону.
Добавлено: 2020-07-26 (264522)
Источник: www.olx.ua
Автор: Елена
Регион \ Город: Макаров, Киевская область, Макаровский район
Найдено: Снижение Цены! Купить матки. Пчеломатка Карпатка. Пчелиная матка
Приймаю замовлення на покупку племінних, селекційних, молодих -мечених, бджоломаток - порода Карпатка Вучківський типу. виведення 2020р. У виводі маток я більш 20 років! У мене Є Пасіка, а так само нуклеусний парк . Відправлю матки з квітень - вересень. Завжди пересилаю згідно з прийнятими стандартами в клітинах . Бджоли Карпатської породи славляться завдяки таким якостям : - відмінна виживання в будь-яких погодних умовах - невисока ройлівость - висока медопродуктивность - дуже мірні - саме це властивість робить їх такими популярними - ранній розвиток - робочі особи розвиваються швидко Навесні Применяю натуральні підгодівлі для Раннього Розвитку. Ціна плідної матки - від 100 грн Неплодкі - від 80 грн Ціна на маток залежить від кол-ва і сезону . Актуальні ціни уточнюйте по телефону. На Материнські матки є документи і морфометрія Можу відправити Відправляю Новою Поштою з можливим способом оплати при отриманні. Прімерні терміни доставки - до 3-х днів. Відправляю по всій території України Телефонуйте, Буду радий відповісти на Ваші Питання по телефону.
Добавлено: 2020-07-26 (264523)
Источник: www.olx.ua
Автор: Елена
Регион \ Город: Конотоп, Сумская область, Конотопский район
Найдено: Карпатка (Вучковская). Качественная матка Скидка!
Приму замовлення на покупку запліднених, маток - Карпатка Вучківський типу. Вивод 2020. У виводі маток Вже 20 років! У нас Є Пасіка, а так само нуклеусний парк . Реалізація бджіл Проводиться з травня по вересень місяць . відправляю матки згідно з прийнятими стандартами в клітинах . Бджоли Карпатської породи мають завдяки таким якостям : - відмінні показники по медозбору - мала ройливість - ранній розвиток - бджоли розвиваються швидко - адаптуються до будь-яких погодних умов висока репродуктивність пчеломатки Використовую натуральні підгодівлі для весняного Розвитку. Ціна плідної матки - 100-190 грн Неплідні матки - 80-120 грн Телефонуйте-Уточнюйте. Ціна на маток залежить від кол-ва і сезону . На материнку є документи і морфометрія Можу відправити Відправляю Новою Поштою без передоплати . Прімерні терміни доставки - до 3-х днів. Відправляю по всій Україні Буду радий відповісти на Ваші Питання по телефону.
Добавлено: 2020-07-26 (264756)
Источник: www.olx.ua
Автор: Олена
Регион \ Город: Путивль, Сумская область, Путивльский район
Найдено: Бждоломатки. Плодні Мічені Карпатка. Акція! Сезонное снижение цен!
Приймаю замовлення на покупку чистопородних, Плідних, Бджоломаток породи "Карпатка" тип: "Вучківський" . виведена 2020. У виводі маток приблизно 20 років! У мене Власна Пасіка, а так само нуклеусний парк . Відправляю маток з травня по вересень місяць . Пересилаю матки згідно з прийнятими стандартами клітинах Гайдара. Бджоли Карпатки мають завдяки саме таким якостям: - малоройліви - висока медопродуктивность - адаптуються до будь-яких погодних умов висока репродуктивність матки - ранній веснянний розвиток - бджоли швидко розвиваються Навесні Використовую натуральні підгодівлі для Розвитку. Ціна плідної матки - 100-190 грн Неплідні матки - до 100 грн Телефонуйте-Уточнюйте. Ціна на маток залежить від кол-ва і сезону . На материнку є морфометрія відправлю Відправляю Новою Поштою без передоплати . Прімерні терміни доставки - до 3-х днів. Відправляємо по всій території України готовий відповісти на Ваші Питання по телефону.
Добавлено: 2020-07-26 (264757)
Источник: www.olx.ua
Автор: Олена Гаврикова
Регион \ Город: Тростянец, Сумская область, Тростянецкий район
Найдено: Порода Карпатка - Скидки сезона!
Приму замовлення на придбання племінних, запліднених, молодих і мічених маркером бджолиних маток породи "Карпатка" Вучківський типу. виведена 2020р. У виводі маток я Вже 20 років! У нас своя Пасіка, а так само нуклеусний парк . Відправлю матки з травня по вересень місяць . Пересилаю матки згідно з прийнятими стандартами В пересильних клітинках . Бджоли Карпатської породи відомі завдяки таким якостям : - відмінні показники по медозбору - ранній розвиток - робочі особи розвиваються швидко - адаптуються до будь-яких погодних умов - мала ройливість - миролюбність - саме Ця риса робить їх такими відомими Навесні Применяю натуральні підгодівлі для весняного Раннього Розвитку. Ціна плідної матки - до 200 грн неплідні - від 80 грн Актуальні ціни уточнюйте по телефону. Ціна на маток залежить від кол-ва і сезону . На материнку є документи і морфометрія відправлю Відправляю Новою Поштою з можливим способом оплати при отриманні. Прімерні терміни доставки - до 3-х днів. Відправляю по всій Україні готовий відповісти на додаткові будь-які Питання по телефону.
Добавлено: 2020-07-26 (264758)
Источник: www.olx.ua
Автор: Олена Гаврикова
Регион \ Город: Ахтырка, Сумская область, Ахтырский район
Найдено: Продам! Карпатка Бджоломатка Репродуктивная.
Приймаю замовлення на покупку племінних, селекційних, молодих -мечених, Бджоломаток - Карпатка тип: "Вучківський" . Виведена в 2020р. У матковиводних справі я приблизно 20 років! У нас пасіка. Проводжу відправки маток з квітень - вересень. відправляю матки в спеціальних клітинах . Бджоли Карпатської породи прославилися завдяки таким якостям : - ранній розвиток - сім'ї швидко розвиваються - висока виживання в будь-яких погодних умовах - мала ройливість - висока медопродуктивность висока репродуктивність бджолиної матки Применяю білкові підгодівлі для Розвитку. Плідні матки - до 200 грн Ціна неплодной матки - до 100 грн Актуальні ціни уточнюйте по телефону. Ціна на маток залежить від кол-ва і сезону . На Материнські матки є морфометрія Можу відправити Відправляю Новою Поштою без передоплати . Орієнтовні терміни доставки - до 3-х днів. Відправляю по всій Україні Буду радий відповісти на додаткові Питання по телефону.
Добавлено: 2020-07-26 (264760)
Источник: www.olx.ua
Автор: лена
Регион \ Город: Дружба, Винницкая область, Мурованокуриловецкий район
Найдено: Продажа Элитных маток! Продуктивная! Карпатка.
Приму замовлення на покупку чистопородних, Плідних, молодих -мечених, бджоломаток - Карпатка тип: "Вучківський" . виведення 2020р. У Матководстві приблизно 20 років! Власна Є пасіка. Щороку відправляю бджолиних маток з травня по вересень місяць . Пересилаю матки За встановленими нормами клітинах Гайдара. Бджоли Карпатки мають завдяки саме таким якостям: - мала ройливість - висока медопродуктивность висока плодючість бджолиної матки - ранній розвиток - бджоли швидко розвиваються - відмінна виживання в будь-яких погодних умовах Використовую білкові підгодівлі для Раннього Розвитку. Плодная матки - до 200 грн Неплідні матки - до 100 грн Актуальні ціни уточнюйте по телефону. Ціна на маток залежить від кол-ва і сезону . На Материнські матки є документи і морфометрія відправлю Відправляю Новою Поштою з можливим способом оплати при отриманні. Орієнтовні терміни доставки - до 3-х днів. Відправляємо по всій території України Можу відповісти на додаткові Питання по телефону.
Добавлено: 2020-07-26 (264991)
Источник: www.olx.ua
Автор: Елена
Регион \ Город: Рокитное, Киевская область, Ракитнянский район
Найдено: Плодовитая. Бджолині маткиПчелиная матка породы Карпатка
Приму замовлення на покупку селекційних, молодих і мічених маркером Бджоломаток - порода Карпатка тип: "Вучківський" . виведення 2020. У виводі маток Вже 20 років! У нас Пасіка, а так само нуклеусний парк . Відправляю маток з квітень - вересень. Пересилаю в клітинах . Бджоли Карпатської породи характеризуються завдяки таким якостям : - відмінна виживання в будь-яких погодних умовах - мала ройливість - миролюбність - саме це властивість робить їх такими відомими серед бджолярів - висока медопродуктивность - ранній розвиток - бджоли швидко розвиваються Використовую білкові підгодівлі для Раннього Розвитку. Ціна плідної матки - до 200 грн неплідні - 80-120 грн Ціни можуть меняться- телефонуйте. Ціни на маток залежать від сезону і кількості. На Материнські матки є морфометрія відправлю Відправляю Новою Поштою з можливим способом оплати при отриманні. Орієнтовні терміни доставки - до 3-х днів. Відправляємо по всій території України Буду радий відповісти на додаткові Питання по телефону.
Добавлено: 2020-07-26 (265843)
Источник: www.olx.ua
Автор: Олена
Регион \ Город: Кривой Рог, Днепропетровская область, Саксаганский
Найдено: Не опоздайте! Бджолині матки Матка Вучковского типа Карпатки
Приймаю замовлення на придбання селекційних, молодих і мічених маркером бджоломаток - Карпатка вучківський . виведення 2020р. У матковиводних справі я Вже 20 років! Є пасіка. Відправлю маток з травня по вересень місяць . Пересилаю В пересильних клітинках . Бджоли Карпатки прославилися завдяки таким якостям : - миролюбність - це властивість робить їх такими відомими серед бджолярів - мала ройливість - адаптуються до будь-яких погодних умов - відмінні показники по медозбору - ранній розвиток - робочі особи швидко розвиваються Навесні Використовую натуральні підгодівлі для весняного Раннього Розвитку. Ціна плідної матки - до 200 грн Неплідні матки - від 80 грн Ціна на маток залежить від кол-ва і сезону . Актуальні ціни уточнюйте по телефону. На матки F0 є документи Можу відправити Відправляю Новою Поштою без передоплати . Орієнтовні терміни доставки - до 3-х днів. Відправляю по всій території України Телефонуйте, Можу відповісти на додаткові будь-які Питання по телефону.
Отзывов на владельца номер телефона (095)006-03-71 нет