Поиск по номеру телефона:
 

Результат по запросу: Чей номер 380987203025

Добавлено: 2020-05-07 (109734)
Источник: www.kidstaff.com.ua
Автор: ElmWood
Регион \ Город: Украина, Львов
Найдено: Торцева кухонна дошка Кухонная доска
Торцева кухонна дошка. Вага торцевої дошки 3300 г. Вона велика і неймовірно зручна! Переваги торцевої дошки: - міцність; - довше зберігає свій зовнішній вигляд; - менше затуплюж ножі; - триваліший термін експлуатації. Має зручні бокові ручки. Укомплектована силіконовими ніжками, для кращого і рівномірного промивання і вентиляції. Матеріал: ясень, термоясен, бук, дуб. Оброблена  два рази мінеральною олією, третій раз сумішшю мінеральної олії і бджолиного воску. Розмір: 42*30*3,7 см. Кухонні дошки ElmWood - родзинка вашої кухні Доставка: Нова Пошта, Укрпошта, самовивіз . Доставка за рахунок замовника. Оплата: наложений платіж ( Нова Пошта (, перерахунок на карту, готівка при самовивозі.
Добавлено: 2020-05-07 (109737)
Источник: www.kidstaff.com.ua
Автор: ElmWood
Регион \ Город: Украина, Львов
Найдено: Підставка під чашку Подставка под чашку
Характеристики товара:Тип Под чашки Материал дерево  Підставка під чашку від домашньої майстерні ElmWood зачаровує собою. Це не звичайні підставки вони - торцеві, це дає можливість розкрити красу дерева в повній мірі! Підставки під чашку від ElmWood поєднують в собі ексклюзивність, красу і практичність. Вони доповнять затишок вашої кухні і принесе ще більше задоволення від вашого улюбленого гарячого напою. Матеріал: ясен, термоясен (темного кольору), поєднання двох видів. Покриті сумішшю мінеральної олії і бджолиного воску. Вироби від домашньої майстерні ElmWood - родзинка вашого дому. Доставка: Нова Пошта, Укрпошта, самовивіз. Доставка за рахунок замовника. Оплата: наложений платіж (Нова Пошта), перерахунок на карту, готівка при самовивозі.
Добавлено: 2020-05-07 (109739)
Источник: www.kidstaff.com.ua
Автор: ElmWood
Регион \ Город: Украина, Львов
Найдено: Підставка під чашку Подставка под чашку
 Підставка під чашку від домашньої майстерні ElmWood зачаровує собою. Підставка під чашку від ElmWood поєднує в собі ексклюзивність, красу і практичність. Вона доповнить затишок вашої кухні і принесе ще більше задоволення від вашого улюбленого гарячого напою. Матеріал: ясен і термоясен. Покрита сумішшю мінеральної олії і бджолиного воску. Розмір підставки 10.2*10.2*2.5 см. Вироби від домашньої майстерні ElmWood - родзинка вашого дому. Доставка: Нова Пошта, Укрпошта, самовивіз. Доставка за рахунок замовника. Оплата: наложений платіж ( Нова Пошта), передоплата, готівка.
Добавлено: 2020-05-07 (113304)
Источник: www.kidstaff.com.ua
Автор: ElmWood
Регион \ Город: Украина, Львов
Найдено: Торцева дошка Кухонная доска Кухонна дошка
 Торцева кухонна дошка виготовлена з деревини ясеня і термоясеня ( темний колір, не мальований). Ідеальний варіант для смарт- кухонь , пікніків і нарізки овочів. Зручні бокові ручки для переміщення. Силіконові ніжки забезпечують стійкість і надійне рівномірне висихання дошки. Переваги торцевої дошки: - міцність; - тривалий термін експлуатації; - зберігає заточку ножа. Матеріал: ясень і термоясен. Оброблена  два рази мінеральною олією, третій раз сумішшю мінеральної олії і бджолиного воску. Розмір: 230*320*40 мм. Кухонні дошки ElmWood - родзинка вашої кухні Доставка : Нова Пошта, Укрпошта, самовивіз. Доставка за рахунок замовника. Оплата : наложений ( Нова Пошта), перерахунок на карту, готівка при самовивозі.
Добавлено: 2020-05-07 (113316)
Источник: www.kidstaff.com.ua
Автор: ElmWood
Регион \ Город: Украина, Львов
Найдено: Набір підставок під чашку Подставка под чашку
Характеристики товара:Материал дерево  Набір підставок під чашку від домашньої майстерні ElmWood зачаровують собою. Це не звичайні підставки вони - торцеві, це дає можливість розкрити красу дерева в повній мірі! Підставки під чашку від ElmWood поєднують в собі ексклюзивність, красу і практичність. Вони доповнять затишок вашої кухні і принесуть ще більше задоволення від вашого улюбленого гарячого напою. Набір складається з 4 підставок. Матеріал: термоясен. Покриті сумішшю мінеральної олії і бджолиного воску. Розмір однієї підставки 9*9*1.5 см. Вироби від домашньої майстерні ElmWood - родзинка вашого дому. Доставка : Нова Пошта, Укрпошта, самовивіз. Доставка за рахунок замовника. Оплата: наложений (Нова Пошта), перерахунок на карту, готівка при самовивозі.
Добавлено: 2020-05-11 (141059)
Источник: www.kidstaff.com.ua
Автор: ElmWood
Регион \ Город: Украина, Львов
Найдено: Кухонная доска Кухонна дошка
Характеристики товара:Материал Дерево   Кухонна дошка виготовлена з масиву ясеня. Оброблена мінеральною олією. Має дуже зручну ручку. Розмір 16.5*31*2.2 см, ручка 8 см. Доставка: Нова Пошта, Укрпошта, самовивіз. Доставка за рахунок замовника. Оплата: наложений платіж (Нова Пошта), перерахунок на карту, готівка при самовивозі. Працюємо на замовлення. Кухонна дошка ElmWood - родзинка вашої кухні.
Добавлено: 2020-05-11 (141063)
Источник: www.kidstaff.com.ua
Автор: ElmWood
Регион \ Город: Украина, Львов
Найдено: Кухонна дошка Кухонная доска
Характеристики товара:Материал Дерево  Кухонна дошка виготовлена з масиву ясеня. Оброблена мінеральною олією. Розмір
Отзывов на владельца номер телефона (098)720-30-25 нет